آخرين خبرها
مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه برای بنیاد برکت هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که در حال حاضر به ارائه خدمات گسترده‌ عمرانی و درمانی در مناطق محروم با کمک تیمی جوان و با روحیه‌ای جهادی پرداخته است گفت: این بنیاد تا کنون اقدامات خوبی را در جهت محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
دولت در لایحه بودجه سال آینده در سه بخش دست بانک مسکن را برای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز گذاشت.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان تامین اجتماعی، مالیات هر واحد مسکن مهر 300 هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح و حق بیمه پروژه‌های مسکن مهر به ازای هر مترمربع واحد مسکن مهر برابر 5 هزار و 200 تومان است.
طبق تفاهم‌نامه‌ای که در حضور خبرنگاران به امضای مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری رسید، قرار بر این شد تا ارتقاء کیفیت زندگی، ایمنی، ارائه‌ی تسهیلات و سنددار کردن واحد‌های مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده محقق شود.
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که کاهش الگوی مسکن به 75 متر نتایج خوبی را در پی داشت، گفت: برای نزدیک شدن قیمت مسکن به توان متقاضیان، این متراژ حتی می‌تواند کمتر شود.
فرم ثبت نام
فرم ثبت نام
کد دفتر
نام و نام خانوادگي
(صاحب مجوز)
کد ملي
(صاحب مجوز)
استان
شهرستان
منطقه
تلفن ثابت دفتر
تلفن همراه مدير دفتر
آدرس دفتر
کدپستي
پست الکترونيک
خدماتي که در دفتر شما ارائه مي شود چيست ؟
پست
پست بانک
سيار
ايرانسل
GPI
ثبت احوال
منابع آب
خودروي فرسوده
مخابرات
امورمالياتي
وايمکس مبين نت
شارژ اپراتورها
بيمه تکميل درمان
کارت رفاهي
جيرينگ
ATM
سازمان راهداري
کارگزاري بيمه
تاريخ مجوز دفتر
تعداد کارمندان
آيا در دفتر شما شخصي به عنوان بازارياب مشغول به کار مي باشد ؟