آخرين خبرها
مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه برای بنیاد برکت هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که در حال حاضر به ارائه خدمات گسترده‌ عمرانی و درمانی در مناطق محروم با کمک تیمی جوان و با روحیه‌ای جهادی پرداخته است گفت: این بنیاد تا کنون اقدامات خوبی را در جهت محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
دولت در لایحه بودجه سال آینده در سه بخش دست بانک مسکن را برای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز گذاشت.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان تامین اجتماعی، مالیات هر واحد مسکن مهر 300 هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح و حق بیمه پروژه‌های مسکن مهر به ازای هر مترمربع واحد مسکن مهر برابر 5 هزار و 200 تومان است.
طبق تفاهم‌نامه‌ای که در حضور خبرنگاران به امضای مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری رسید، قرار بر این شد تا ارتقاء کیفیت زندگی، ایمنی، ارائه‌ی تسهیلات و سنددار کردن واحد‌های مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده محقق شود.
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که کاهش الگوی مسکن به 75 متر نتایج خوبی را در پی داشت، گفت: برای نزدیک شدن قیمت مسکن به توان متقاضیان، این متراژ حتی می‌تواند کمتر شود.
مزایای سامانه املاک پیشخوان

 مزایای سامانه املاک پیشخوان

  از مزایای اصلی این سامانه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- کاهش سفرهای درون‎شهری و برون شهری برای یافتن ملک

- کاهش هزینۀ آگهی ملک

- ثبت مشخصات ملک ( اجاره – فروش )

- ثبت مشخصات متقاضیان ( اجاره یا خرید )

- صرفه‌جویی در وقت و زمان‌های تلف شده در بازدید از ملک و موقعیت جغرافیایی آن

- این سامانۀ هوشمند با استفاده از سرویس «انطباق» مشخصات مالکان و متقاضیان را بررسی  و نتیجه را به مشاوران املاک گزارش می‌دهد.

- بهروز بودن اطلاعات املاک و متقاضیان در سامانه

- تعرفههای بسیار پایین اشتراک برای دفاتر مشاور املاک

- دسترسی آسان به سامانه از هر نقطۀ کشور از طریق اینترنت بدون نصب هیچ نرم افزاری

- این سامانه برای دفاتر مشاور املاک، هیچگونه هزینۀ جانبی مانند نصب نرم افزار یا رفع عیب، در بر نخواهد داشت

- کارمزد مناسب برای دفاتر پیشخوان

  لازم به ذکر است این سامانه اولین سامانه املاک سراسری کشور است و دارای مزایای بسیاری است که کاربران خود را شگفت زده خواهد کرد، امید است به یاری خداوند باعث رونق بخشیدن به بازار مسکن و کنترل قیمت مسکن گردد.