آخرين خبرها
مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه برای بنیاد برکت هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که در حال حاضر به ارائه خدمات گسترده‌ عمرانی و درمانی در مناطق محروم با کمک تیمی جوان و با روحیه‌ای جهادی پرداخته است گفت: این بنیاد تا کنون اقدامات خوبی را در جهت محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
دولت در لایحه بودجه سال آینده در سه بخش دست بانک مسکن را برای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز گذاشت.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان تامین اجتماعی، مالیات هر واحد مسکن مهر 300 هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح و حق بیمه پروژه‌های مسکن مهر به ازای هر مترمربع واحد مسکن مهر برابر 5 هزار و 200 تومان است.
طبق تفاهم‌نامه‌ای که در حضور خبرنگاران به امضای مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری رسید، قرار بر این شد تا ارتقاء کیفیت زندگی، ایمنی، ارائه‌ی تسهیلات و سنددار کردن واحد‌های مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده محقق شود.
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که کاهش الگوی مسکن به 75 متر نتایج خوبی را در پی داشت، گفت: برای نزدیک شدن قیمت مسکن به توان متقاضیان، این متراژ حتی می‌تواند کمتر شود.
ارائه خدمات به دفاتر پیشخوان دولت
نحوه واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت 
 
سامانه املاک پیشخوان با اهداف ارتقای سطح رضایت مراجعین دفاتر پیشخوان دولت ، افزایش در آمد دفاتر محترم و برطرف نمودن برخی از مشکلات و معضلات موجود در زمینه معاملات ملکی آغاز به کار نمود.
لذا از دفاتر پیشخوان  خدمات  دولتی که مایل به ارائه این سرویس هستند درخواست می شود تا در فراخوان شرکت نموده و در سامانه آموزش الکترونیکی سامانه املاک پیشخوان ثبت نام نمایند.
لازم به ذکر است هزینه ثبت نام در دوره آموزش الکترونیکی سامانه املاک پیشخوان 20,000 تومان می باشد که به صورت اینترنتی برگذار می گردد ، پس از اتمام دوره آموزشی آزمون الکترونیکی برای متقاضیان در نظر گرفته شده است که با کسب نمره قبولی در آزمون مربوطه دفاتر قادر به ارائه  سرویس مذکور خواهند بود.
 
 
  مراحل دریافت خدمت املاک پیشخوان
  
 
لازم به ذکر است که دوره آموزشی استفاده از سامانه و آزمون تعیین سطح به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.  
 

دفاتر محترم پیشخوان دولت جهت ثبت نام در طرح فراخوان اینجا کلیک کنید.