آخرين خبرها
مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه برای بنیاد برکت هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که در حال حاضر به ارائه خدمات گسترده‌ عمرانی و درمانی در مناطق محروم با کمک تیمی جوان و با روحیه‌ای جهادی پرداخته است گفت: این بنیاد تا کنون اقدامات خوبی را در جهت محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
دولت در لایحه بودجه سال آینده در سه بخش دست بانک مسکن را برای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز گذاشت.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان تامین اجتماعی، مالیات هر واحد مسکن مهر 300 هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح و حق بیمه پروژه‌های مسکن مهر به ازای هر مترمربع واحد مسکن مهر برابر 5 هزار و 200 تومان است.
طبق تفاهم‌نامه‌ای که در حضور خبرنگاران به امضای مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری رسید، قرار بر این شد تا ارتقاء کیفیت زندگی، ایمنی، ارائه‌ی تسهیلات و سنددار کردن واحد‌های مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده محقق شود.
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که کاهش الگوی مسکن به 75 متر نتایج خوبی را در پی داشت، گفت: برای نزدیک شدن قیمت مسکن به توان متقاضیان، این متراژ حتی می‌تواند کمتر شود.
ارائه خدمات به دفاتر مشاور املاک

 

ارائه خدمات به دفاتر مشاور املاک

در طراحی این سامانه سعی شده گامی بزرگ در جهت کاهش مشکلات و معضلات دفاتر مشاور املاک برداشته و با حل مسائل ذیل سعی در جلب رضایت این عزیزان شود.
 
کاهش قابل ملاحظه هزینه های اشتراک برای دفاتر مشاور املاک
عدم نیاز به نصب نرم افزارهای موجود جهت استفاده از سامانه
به روز بودن اطلاعات موجود در سامانه
حذف ملک فروش و یا اجاره رفته از سامانه
حذف تاخیر چند روزه اعلام مالکین تا ثبت که در سامانه های فعلی موجود می باشد.
ایجاد سامانه ای در سطح ملی که امکان دست یابی به فایلهای سراسر کشور را مقدور می سازد
معرفی متقاضیان خرید و یا اجاره به مشاورین محترم
ارائه تصاویر داخلی و خارجی ملک
ارائه تصویر موقعیت ملک در شهر مورد نظر
در نهایت با وجود گزینه انطباق ، سامانه به صورت هوشمند و خودکار ملکها و متقاضیانی که با هم همخوانی دارند را یافته و به مشاوران املاک گزارش می دهند که در نتیجه باعث سهولت کار مشاوران می شود.
 
لازم به ذکر است دفاتر مشاور املاک می توانند جهت استفاده از این سامانه به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت  محل کار خود مراجعه نموده و جهت ثبت نام در سامانه مذکور اقدام نمایند، امید است به لطف خدا با ارائه سرویس مذکور گامی در جهت جلب رضایت مشاورین محترم املاک سراسر کشور برداشته باشیم
تقاضا داریم با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود مارا در ارائه هرچه بهتر خدمات در سامانه املاک پیشخوان یاری فرمایید.