آخرين خبرها
مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه برای بنیاد برکت هیچ افتخاری بالاتر از آن نیست که در حال حاضر به ارائه خدمات گسترده‌ عمرانی و درمانی در مناطق محروم با کمک تیمی جوان و با روحیه‌ای جهادی پرداخته است گفت: این بنیاد تا کنون اقدامات خوبی را در جهت محرومیت زدایی در کشور انجام داده است.
دولت در لایحه بودجه سال آینده در سه بخش دست بانک مسکن را برای افزایش تسهیلات دهی در حوزه مسکن باز گذاشت.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان تامین اجتماعی، مالیات هر واحد مسکن مهر 300 هزار تومان به اضافه مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح و حق بیمه پروژه‌های مسکن مهر به ازای هر مترمربع واحد مسکن مهر برابر 5 هزار و 200 تومان است.
طبق تفاهم‌نامه‌ای که در حضور خبرنگاران به امضای مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری رسید، قرار بر این شد تا ارتقاء کیفیت زندگی، ایمنی، ارائه‌ی تسهیلات و سنددار کردن واحد‌های مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده محقق شود.
عضو هیات مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که کاهش الگوی مسکن به 75 متر نتایج خوبی را در پی داشت، گفت: برای نزدیک شدن قیمت مسکن به توان متقاضیان، این متراژ حتی می‌تواند کمتر شود.
ارائه خدمات به عموم مردم

 نحوه ارایه خدمات به عموم مردم

 
این سامانه با هدف کاهش سفرهای درون و برون شهری، کاهش هزینه‌های مربوط  به معاملات ملکی و افزایش سطح رضایت شما هموطن گرامی، با به کارگیری به روزترین متدهای روز جهانی طراحی شده است.
 زین پس شما می توانید به راحتی با مراجعه به نزدیکترین دفتر پیشخوان خدمات دولت  تنها با پرداخت مبلغ 6000 تومان اقدام  به ثبت ملک خود و یا اعلام ملک مورد نیاز خود نمایید امید است به یاری خداوند سرویس مذکور موجب جلب رضایت شما هموطن گرامی گردد.
تقاضا داریم با ارائه پیشنهادهای سازندۀ خود، ما را در ارائۀ هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.